Підготовка до школи

Проблема підготовки дітей до школи поки лише набирає все більшої гостроти.

Тому наша студія комплексом своїх спеціальних занять виконує соціальний запит батьків і школи щодо безболісного переходу дітей з дитячого саду в перший клас. Ці заняття органічно вписані в розпорядок функціонування міні-саду та саду повного дня.

На заняття залучаються діти від 4 до 6 років

Заняття проводяться 2 рази на тиждень

Тривалість занять - 40-60 хвилин

Наша програма підготовки дітей до школи включає:

1.Навчання дітей читанню (ознайомлення з буквами, читання складів, ігри з магнітною азбукою, кубиками Зайцева, «Розумними кубиками», складовими таблицями, звуко-буквений аналіз слів, читання речень, текстів, вправи на поліпшення техніки читання).

2. Навчання дітей навичкам письма (зміцнення м'язів руки, розвиток дрібної моторики, пальчикові ігри, штрихування, розфарбовування).

3. Оволодіння дітьми інструментами письма, навчання орієнтуванню на сторінці зошита, знайомство з написанням букв, їх відтворення.

4. Вивчення дітьми цифр і чисел, навчання додаванню та відніманню; рішення простих задач, робота з геометричними фігурами. геометричними об'ємними тілами, оволодіння основами просторових і часових понять.

5. Завдання з розвитку пам'яті, логіки, уяви, уваги і мислення. Навчальні блоки кожного заняття чергуються з активними іграми, музичними та творчими перервами, а також з фізкультхвилинками.