Дитячі дні народження

Дітки дуже люблять спільні свята. Для них це дуже важливі події, а можливість відзначити їх у нашій студії звільняє батьків від багатьох проблем зі збору друзів малюка вдома.

Якщо Ви вважаєте, що день народження Вашого малюка це:

  • подія, яка надовго запам’ятається;
  • піднесений, святковий настрій;
  • привід для цікавих ігор, конкурсів і навіть цілого шоу, –

ми допоможемо Вам яскраво відмітити це свято у нашій студії!

      Співробітники нашої студії ще до приходу іменинника прикрасять вхід та приміщення повітряними кульками, стрічками-спіральками, фігурками з фольги тощо. З приходом малюків до студії, ми організуємо цікаве привітання іменинника, частування ним своїх друзів у діапазоні від святково накритого столу до роздачі «солодких кульочків», соків у маленьких пакетиках, кексів та бісквітів в індивідуальних пакунках. Ми подбаємо, щоб на дитячому іменинному столі були фрукти або  фруктові десерти.

    Оскільки малюки не люблять довгих застіль, частування та страви будуть такими, щоб їх можна було з’істи «за один присід», а потім, після захоплюючого дійства, цікавої гри, при бажанні, малюки можуть підійти до столу знову.

    До пригощань малюків додаються маленькі, недорогі подаруночки від самого іменинника. Адже маленькі дітки ще не зовсім розуміють, чому свято тільки у нього одного, коли уваги до себе хочуть всі.

Організовуємо дітям віком від 4 до 7 років

Проводимо за попередньою домовленістю

Час проведення за узгодженням сторін

СВЯТКОВУ ПРОГРАМУ
дитячого дня народження пропонуємо провести у наступних варіантах:

  1. 1. Із залученням тільки наших спувробітників, котрі візьмуть основну іниціативу підготовки та проведення свята у свої руки.    Вони невеликою театралізованою виставою щиро налаштують  малюків на свято, проведуть популярні дитячі ігри, конкурси, танці, при чому з таким ступенем їх насиченості, щоб малюки не втомилися.

      2. З додатковим запрошенням на основну частину дитячого дня народження досвічених клоунів, рольових ляльок з готовими програмами,  а також навіть з призами, які забезпечать дітям шквал емоцій.

З ними ми попередньо узгодимо вік малюків, тривалість заходу, интенсивність ігор.

які

       3. Зі здачею приміщення студії в оренду батькам для проведення дня народження їх дитини разом з друзями та родичами в обумовлений проміжок часу.  

Все забезпечення такого свята батьки можуть взяти повністю на себе, або скористатися допомогою та порадами наших співробітників.