Наші новини!

Ми переїхали! Новий навчальний рік починається в новому гарному приміщенні!

При його підборі ми враховували побажання наших діток та дорогих батьків. По-перше, студія стала незалежною! Продумані питання окремих занять з кожною окремою групою діточок (художня студія, танці, музикальні уроки, заняття с логопедом та психологом, вечерні тренування тхеквондо), передбачено окремий санвузол для наших діток, шафи для переодягання кожному нашому маленькому гостю!

По-друге, наш коллектив поповнився новими, активними та досвідченими викладачами (англійска мова, танці, музика, тхеквондо), котрі с нетерпінням чекають нових зустрічей з нашими дорогими дітьми.

Жовтень у нашій уяві давно став таким собі овочевим, а якщо точніше, то гарбузовим місяцем… І не завдяки сезону гарбузів, а ще й за рахунок загального колориту навколишньої природи. Адже ці плоди мають безліч відтінків – від класичного оранжевого до темно-зеленого, навіть “сивого”, що дуже перекликається з різноманітністю осінньої флори. До речі, сортів гарбузів нараховується біля двадцяти, а їх історія сягає 7000-5000 років до нашої ери, саме такий вік самих стародавніх знайдених зернят.

31 жовтня “День гарбуза” в Студії розвитку “Божа корівка”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *