Наші новини!

      Якщо ми вчимо з малюком літери, щоб допомогти йому незабаром навчитися читати, треба називати дитині літери звуками, якими вони позначаються на аркуші. Навіть якщо це ріже слух, не комфортно та не грамотно так називати літери. Алфавітна, грамотна назва букв стане в нагоді дитині набагато пізніше.

    На жаль, щороку до нас продовжують приходити дітки, які називають літери ЕМ, ЕЛ, ЕР і т.д. Безліч наочних посібників, які дарують чи купують дітям, теж сприяють запам’ятовуванню ними алфавітної назви літери. Навіть якщо дитина знає всі літери, прийшовши на підготовку до школи, їй доведеться запам’ятовувати їх назви заново.

     При підготовці до школи у студії «Божа корівка» ми використовуємо найефективніші методики навчання читанню, – комплексно та в ігровій формі, що дає максимальний ефект. Дуже добре діти запам’ятовують літери за допомогою асоціативного методу Бахтіної у поєднанні з методикою Зайцева та його кубиками. Це дає можливість навчати дітей читанню в русі, з використанням безлічі ігор, де все гранично зрозуміло, цікаво та результативно!

   Як гармонійне доповнення, – у студії застосовується метод Жукової зі злиття букв у склади у поєднанні з безліччю карток, магнітних, дерев’яних, картонних букв в добре продуманих ігрових сюжетах.При цьому розроблені нейролінгвістами ігри з використанням дошки Більгоу та спортивних споряджень забезпечують різноманітність підходів та підвищення якості навчання читанню на наших заняттях.Записатися на наші заняття з підготовки до школи можна на сторінці сайту «Про нас і контакти»,  або замовивши дзвінок. Вам зателефонують.

Розклад занять:

Пн та Ср 18.00-19.00 Група 1 рік до школи

Пн та Ср 16.30-17.30 Група 2 роки до школи 

Студія дитячого розвитку “Боже корівка” – клуб-сім’я для Вашої дитини. Завжди раді бачити Вас та Ваших діток у нас!

     Спекотним липнем закінчився черговий, досить непростий навчальний рік у студії «Божа корівка». Молодіжна, виключно жіноча команда нашої студії справді заслужила гарну розрядку після тривалої робочої напруги з повною віддачею сил та енергії. Виникла ідея влаштувати корпоратив, який гармонійно об’єднав би приємний відпочинок з отриманням дуже корисних навичок. Допомогла у виборі потрібного варіанту проведення корпоративу досвідчена Барбара Стрейзанд, яка стверджувала: «Життя надто коротке, тому починайте його з десерту».

    Аргумент Барбари колективу студії припав до душі. Тому для проведення корпоративу нами було обрано таку ж молодіжну кондитерську – майстерню Cheesecake_Я&D Яни та Діми Зінченко, які дають дивовижні майстер-класи з виготовлення 15 видів гарних, смачних, низькокалорійних, зроблених з любов’ю чізкейків.

    Крім того, нашим загальним бажанням було навчитися секретам приготування чізкейків без тріщин у начинці при їхньому охолодженні. Під чуйним керівництвом професіонала своєї справи, ми із захопленням опрацьовували рецептуру найсмачніших чізкейків, причому з художнім оформленням на тематику нашої студії.

    Результат такого неординарного корпоративу перевершив усі очікування! Нам було весело, цікаво, дуже пізнавально. Ми отримали масу незабутніх вражень та цілу низку приємних емоцій. Більше того, найвищою нагородою для нас стала захоплена оцінка своїх рідних та близьких після частування їх чізкейками, які ми самі приготували.

  Жовтень у нашій уяві давно став таким собі овочевим, а якщо точніше, то гарбузовим місяцем… І не завдяки сезону гарбузів, а ще й за рахунок загального колориту навколишньої природи. Адже ці плоди мають безліч відтінків – від класичного помаранчевого до темно-зеленого, навіть “сивого”, що дуже перекликається з різноманітністю осінньої флори. До речі, сортів гарбузів нараховується біля двадцяти, а їх історія сягає 7000-5000 років до нашої ери, саме такий вік самих стародавніх знайдених зернят.

 

    Ми переїхали! Новий навчальний рік починається в новому гарному приміщенні! При його підборі ми враховували побажання наших діток та дорогих батьків.

    По-перше, студія стала незалежною! Продумані питання окремих занять з кожною окремою групою діточок (художня студія, танці, музичні уроки, заняття с логопедом та психологом, вечірні тренування карате), передбачено окремий санвузол для наших діток, шафи для переодягання кожному нашому маленькому гостю!

    По-друге, наш коллектив поповнився новими, активними та досвідченими викладачами (англійска мова, танці, музика, карате), котрі з нетерпінням чекають нових зустрічей з нашими дорогими дітьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *