Наші новини!

Вересень 2023 року

    У новому навчальному році нам не тільки вдалось впевнено відновити свою діяльність, але й досягти нових висот у навчанні та вихованні наших малюків. Серед них почесне місце займають заняття карате.  

    Їх проводить Катерина Заяц – досвічений педагог з вищою освітою, майстер спорту України, суддя регіональних та всеукраїнських змагань, чемпіонка України. Саме тому її вихованці – стабільні призери обласних змагань з карате. 

   Практика наших занять вже показує, що Катя володіє унікальними якостями, які сприяють хорошому розвитку дітей та їх результативним тренуванням. Вона гармонічно поєднує високу чутливість до індивідуальних здібностей, можливостей та обмежень своїх вихованців з унікальним вмінням розуміти потреби та почуття дітей. Тому їй вдається гарантовано мотивувати дітей до досягнення цілей та виважено стимулювати їх на впевнений розвиток.

   Наш тренер вміло та цікаво передає дітям техніку карате з урахуванням їх різного віку та рівня здобутих навичок. Вона завжди дуже уважна до безпеки дітей під час тренувань, професійно  стежить за їхнім фізичним станом, своєчасно надає належну підтримку та захист від травмування. При цьому вона дуже доброзичливо спілкується з дітьми,  вміє їх зацікавити, створює  на заняттях таке спортивне середовище, коли діти захоплено розвивають свої навички, досить швидко починають відчувати себе більш впевненими та здатними досягати успіху.

   Саме з цих аргументів наші дітки з таким захопленням та нетерпінням чекають на чергові заняття карате з талановитим педагогом, майстром своєї справи та чарівною особистістю – Катериною Заяц.

Серпень 2023 року

    З 1 серпня ми відновили свою діяльність, сформувавши невеликі групи дітей, а також суттєво  оновивши педагогічний колектив. Напружена  підготовка студії до нового навчального року дозволила розпочати роботу у гарних та затишних приміщеннях!

    Удосконалено окремий санвузол для малюків, а також меблі та спеціальні шафки для переодягання кожної дитини!

    Мы намагались врахувати побажання батьків і навіть  їх діточок. Вже продумана, відточується тематика та методика занять з кожною окремою групою діток. Активний та досвічений колектив студії з нетерпінням чекає на зустріч з дорогими вихованцями.

 

Грудень 2022 року

    Схоже, у нашому дружньому колективі студії спрацювало чуття на куди більше лихо, що насувається, ніж горезвісний коронавірус. Принаймі, увесь персонал буквально викладався у підготовці та проведенні новорічних ранків з нашими вихованцями молодшої і  старшої групи.

     Щосили старалися і діти, у захваті від наших спільних успіхів були їхні батьки. Про все це яскраво свідчать обидва новорічних фільми, які приведені у відеофайлах нашого сайту.

    Щоб зняти напругу всіх інтелектуальних, моральних та фізичних зусиль, захотілось невеликої вечірки для співробітників. І, недивлячись на те, що ідея виникла спонтанно, а вечірка пройшла без підготовки, всі ми отримали величезне задоволення від усвідомлення злагодженості, спаяності та взаємного душевного тепла у нашому дружньому колективі.

     Доречі, чуття нас теж не підвело. Вже з кінця лютого 2023 року діяльність студії довелось терміново згортати…

Липень 2021року

    Закінчився черговий навчальний рік у студії. Наша молода, суто жіноча команда безумовно заслужила гарну розрядку після тривалої робочої напруги з повною віддачею сил та енергії. Вирішено влаштувати корпоратив, який гармонійно поєднує приємний відпочинок з отриманням корисних навичок. Допомогла у выборі доцільного варіанту проведения корпоративу досвічена Барбра Стрейзанд, яка стверджувала: «Життя занадто коротке, тому поначинайте його з десерту».

    Аргумент Барбри колективу студії припав до душі. Тому для проведення корпоративу нами було обрано таку ж молодіжну кондитерську – майстерню Cheesecake_Я&D Яни і Дімы Зінченків, які надають дивовижні майстер-класи по виготовленню 15 видів гарних, смачних, низькокалорійних, зроблених з любов’ю чізкейків

    Крім того, нашим загальним бажанням було навчитись секретам приготування чізкейків без тріщин у начинці при їхньому охолодженні.

    Під чуйним керівництвом професіонала своєї справи, ми з захопленням опрацьовували рецептуру чізкейків, причому з художнім оформленням за тематикою нашої студії.

    Результат перевищив усі очікування! Нам було весело, цікаво, дуже пізнавально. Отримана маса незабутніх вражень та гама приємних емоцій. Але вищою нагородою для нас стала захоплена оцінка своїх рідних після частування їх нами приготованими чізкейками.

Жовтень 2020 року

    Цей місяць у нашій студії традиційно відзначається ближче до його кінця, як овочевий, а точніше, — гарбузовий. І не тільки завдяки сезону гарбузів, але й через загальний колорит природи навколо нього. Адже ці плоди мають безліч відтінків — від класичного помаранчевого  до темно-зеленого та навіть «сивого», що дуже перегукується з різноманіттям осінньої флори.

   Доречі, сортів гарбузів налічується біля двадцяти, а їх історія виходить з глибин 7000-5000 років до нашої ери.

    Таланти та майстерність педагогів студії, а також діточок молодшої і старшої груп органічно втілились у двох дуже вдалих дитячих ранках «Осіння ярмарка» та «Господині». Це також переконливо доводять відповідні фільми, розташовані у відеофайлах сайту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *