Творчі майстер-класи

Навіщо Вашій дитині творчі майстер-класи?

Якщо Ви переконались, що Вашій дитині потрібні творчі майстер-класи – запрошуємо до нас в студію!

Дітям молодших вікових груп (до 4-х років) на майстер-класах можуть допомагати їх батьки. У цих малюків вироби більш простіші, за 40 хвилин майстри з ними встигають щось зробити, погратися і навіть розповісти казку. В группах дітей віком 5-7 років майстер планує за 50-60 хвилин створити з ними цікаві вироби (сувеніри) для домашнього вжитку, або в якості подарунка.

Майстер-класи з дітьми проводяться у такій послідовності:

  1. Підготовка до проведення заняття (майстер готує приміщення за 30 хвилин до його початку).

  2. Демонстрація майстром готових виробів, принесенних для зразка, їх обговорення з дітьми.

  3. Вивчення з дітьми материалів та інструментів для виготовлення виробів із забезпеченням заходів безпеки при виконанні робіт.

  4. Забезпечення дітей матеріалами, інструментами, спецодягом (нарукавниками, фартухами, рукавичками та інше.), практичне освоєння ними методів і техніки виконання робіт на пробниках.

  5. Выбір дітьми матеріалів, які їм сподобались, їх гами кольорів, безпосреднє виготовлення виробів під керівництвом майстра.

  6. Остаточне оформлення готового виробу, його упаковка.

 

Розраховані на дітей від 4 до 6 років

Проводяться за попередньою домовленістю

Час проведення 17.00-19.00

РОЗПИС ПРЯНИКІВ

                                     (Для дітей віком 3-4 роки)

Це тематичний майстер-клас з застосуванням новорічних фігурок, пряників – «валентинок», формочок до 8 Березня, Паски і т.п. Майстер заздалегіть приносить заготовки з пряників різної форми, солодку кольорову глазур, яскраві посипки, упаковку для готового пряника, тарілочки і скатертину.

 

Готові солодощі можна забрати додому, але частіше діти з’їдають свій пряник відразу після заняття.

МИЛОВАРІННЯ

                                     (Для дітей віком 4-7 років)

Виготовленим дитиною милом можна користуватися, тому діти з гордістю несуть його додому. Майстер гріє основу для виготовлення мила на плиті, а формочки для мила, ароматизатори і барвники діти вибирають і додають самостійно.

Потім діти пакують готовий виріб, вже як подарунок для друзів та рідних.

Фігурки з тонких кульок - ковбасок (твістинг)

                                         (Для дітей віком 4-7 років)

З тонких кульок-ковбасок під керівництвом майстра діти вчаться створювати різні фігурки, повторюючи за ним свої дії. По можливості, діти надувають насосом кулі до потрібного розміру,  скручують у потрібних місцях, потім надають форму готовій іграшці. В кінці можна влаштувати фотосесію з цими іграшками.

ГОНЧАРНА СПРАВА

                                        (Для дітей віком 4-7 років)

Діти дуже люблять цейт майстер-класс, їх заворожує  рух гончарного круга і швидка поява симетричної форми зі шматка глини. Ліплять діти з великим задоволенням, намагаються придумати незвичайну форму чашки або вазы. Майстер приносить всі необхідні прилади, інструменти та витратні матеріали. Кожна дитина отримує зручний для роботи фартух. Готовий виріб діти забирають додому.

Декорування предметів, як подарункових сувенірів

                                         (Для дітей віком 5-7 років)

Подарункові сувеніри готуються до Нового Року, до 8 Березня, Паски і т.п. Попередньо діти вибирають  предметы, які сподобались їм для декорування, на яких буде зроблено розпис фарбами, наклеєне пір’я, стрічки, намистини, стразы. В залежності від віку дитячої группи, майстер вибирає потрібний варіант складності, коли за 1 годину можна встигнути зробити оригінальний предмет для домашнього вжитку, або подарунковий сувенір.

                                                           

                                               До уваги батьків!

Вище наведено опис лише декількох з півсотні майстер-класів для дітей віком до 7 років, наибільш популярних серед них. Ці майстер-класи – дуже ефективне доповнення до планових развиваючих занять з дітьми.

Ми відкриті для будь-яких конструктивних пропозицій щодо творчих майстер-класів в інтересах всебічного розвитку Ваших малюків.