Відгуки відвідувачів

Прекрасна організація занять, висококваліфіковані та уважні співробітники, чудова професійна акторська підготовка до свят дітей, та педскладу, затишна атмосфера, чистота, широкий діапазон іграшок. Але самий головний показник рівня студії дитячого розвитку «Божа корівка» – це коли дитина йде до неї із справжнім задоволенням.
Лілія Володимирівна та її колектив професіоналів дійсно докладають максимум зусиль, щоб «Божа корівка» завжди була зразковою. Я дуже задоволена, що моя дитина відвідує цю унікальну студію. Щиро бажаю колективу зберігати набуте тепло та затишну атмосферу студії, до якої моя донька так хоче йти.

Люція
Концертмейстер

Після недовгих роздумів на сімейній раді вирішили написати цей відгук про чудову студію розвитку діток «Божа корівка». Таке враження, що у студії працюють не просто талановиті педагоги, а ще й казкові феї, дуже роботящі бджілки. Нам, батькам, збоку чудово видно, скільки своєї душі та творчої наснаги ви вкладаєте в наших діток. Наша сім’я щиро дякує Вам за вашу талановиту роботу, за вашу унікальну турботу, за вашу величезну доброту, дивовижну чуйність і професіоналізм, а також за індивідуальний підхід до кожної дитини. Спасибі вам! І нових успіхів Вам у такій корисній справі.

Анатолій
Архітектор

Яка ж чудова студія! Ми з нашою донечкою з теплотою згадуємо «Божу корівку», хоча минуло більше двох років, як наша Людочка вже школярка! Ми все більше усвідомлюємо, що ця студія була другою рідною домівкою для нашої малечі! Тут, під талановитим керівництвом Лілії Володимирівни, працює чудовий колектив, дійсно ставлячись із душею та величезною любов’ю до кожної дитини.

Анастасія
Діловод

Водила до студії свою доньку. Мало того, що нам дуже сподобалося: уважні вихователі та цікаві заняття. Завдяки колективу студії у нас тепер немає труднощів у навчанні доньки у школі. За що ми всім Вам дуже вдячні.

Ольга
Кондитер

З усією відповідальністю стверджую – студія дитячого розвитку “Божа корівка”, – справді унікальна за всіма показниками! Дитина ходить туди з радістю та задоволенням! Багато цікавих занять. Доброзичливе та терпляче ставлення колективу студії. Дають багато нового та цікавого не лише дітям, але й навіть батькам!
І ще. Студія дуже зручно розташована: і метро, і трамвай, і автобус – поряд. Бажаю студії досягнення нових висот у такій шляхетній справі!

Мар’яна
Підприємець!

Нещодавно студія дитячого розвитку «Божа корівка» знову розпочала свою роботу. Дивно, але за надто короткий період керівником студії Лілією Володимирівною зроблено такий вагомий внесок у подальший розвиток та створення затишку «Божої корівки». Але найголовніше – адаптаційний період у нових групах наших діток пройшов швидко і легко. Відразу видно, що у студії знову працюють ретельно підібрані фахівці, які по-справжньому люблять дітей і свою непросту роботу. Моя донька йде до студії з гарним настроєм. Це означає, що ми вдало обрали для неї цей заклад.

Настя
Перекладач

Щиро вдячна колективу студії за якісну підготовку мого онука до школи. Він з задоволенням ходить до школи. У дитини добре розвинута память, Вона легко засвоює навчальний матеріал, знає багато пісеньок, з задоволенням танцює, має відчуття ритму.

Наталія
Викладач музикальної школи

Чудова організація занять, розважальних заходів та відпочинку. Висококваліфіковані, уважні вчителі та вихователі. Чудова професійна акторська підготовка до свят дітей і колективу студії. Вражає затишна атмосфера, чистота, прекрасне відношення до вихованців. Дитина йде в студію зі справжнім задоволенням. І це самий головний показник рівня якості студії «Божа корівка». Я дуже рада, що моя дитина відвідує Вашу студію і бажаю колективу назавжди зберігати це тепло і затишну атмосферу. Здоров’я всім та творчої наснаги!

Оксана
Економіст, бухгалтер

Залиште Ваш відгук:

Strong Testimonials form submission spinner.

Ваші відгуки

Ваше повне ім'я
Ваш адрес елетронної пошти
Наприклад: педагог або вчитель у школі
Ваше враження про нашу студію, побажання