Відгуки відвідувачів

Щиро вдячна колективу студії за якісну підготовку мого онука до школи. Він з задоволенням ходить до школи. У дитини добре розвинута память, Вона легко засвоює навчальний матеріал, знає багато пісеньок, з задоволенням танцює, має відчуття ритму.

Наталія
Викладач музикальної школи

Висловлюю свою щиру подяку колективу студії. Хочеться відзначити високий професіоналізм, чуйне ставлення до дітей, турботу, увагу, доброту та теплоту, індивідуальний підхід до кожної сім’ї. Як приємно, що співробітниками студії враховуються всі дрібниці повсякденного життя в соціумі, в сім’ї та колективі. Діти з радістю йдуть у студію, оскільки там їх зустрічають улюблені вчителі та вихователі, з якими їм легко, цікаво та можна поділитися дитячими секретами. У групі панує комфортна, тепла атмосфера завдяки розумінню та рівноправності. Ви навчаєте наших діток дружити та поважати один одного, творити та фантазувати, цінувати прекрасне, бути чесними, добрими та дбайливими. Наші діти пишаються своїми досягненнями, радо показують нам свої вироби. Крок за кроком, завдяки зусиллям студії, діти пізнають навколишній світ, радість дружби, свої особисті можливості. У групі чистота та порядок, комфорт та затишок. Ми дуже вдячні колективу студії. Дякую, що Ви такі є!

Марина
Педагог, завідуюча кафедрою

Студія «Божа корівка»-це втілення моєї мрії про гармонійний розвиток дитини!
Це місце, куди моя дитина поспішає за будь-якої погоди і завжди з відмінним настроєм. Дитина точно знає, що на неї чекає день наповнений яскравими подіями. Це музика, танці, малювання, творчість, приготування їжі, посадка рослин, різноманітні навчальні квести та багато іншого. Ти не знаєш, що буде завтра, ясно одне буде дуже цікаво.
Тут кожна дитина – особистість, їй допомагають розкрити свої сильні сторони, і непомітно подолати свої страхи, набути корисних навичок.
У «Божій корівці» діти набувають свого першого досвіду спілкування з «чужим» дорослим, і це велике щастя, що цей приклад такий позитивний!
Наша сім’я дуже вдячна всьому педагогічному колективу студії «Божої крівки» за ту турботу, тепло, позитивні емоції які вони дарують нашим дітям. Таку самовіддачу та креативний підхід до навчання дуже складно знайти десь ще. Спасибі!

Вікторія
Мама

“Божа корівка” – найкращий заклад серед дитячих садків! Це те місце, куди хочеться повертатися, а також з якого не хочеться йти. Донька з великим задоволенням відвідувала “Божу корівку”, додому завжди поверталася у відмінному настрої і з безліччю позитивних емоцій та вражень. Хочу подякувати від щирого серця всім вихователям «Божої корівки» за Вашу працю і турботу, за доброту та ласку, за казкову атмосферу, яку Ви створюєте для дітей, а також за уважне ставлення до них. Ви унікальні!!!

Олена
Приватний підприємець

Чудовий садок! Чудові викладачі! Таких дбайливих вихователів ми ще не зустрічали. У нас троє діток, і нам є із чим порівнювати. Розвиток дитини відбувається у різних напрямах та на дуже високому рівні. Тут і творчість, і логіка, і англійська мова. Але що найцінніше у цьому садочку, так це ставлення вихователів до дітей. Видно, з якою любов’ю вони дбають про малюків. Доброта кожного з викладачів передається дитині. Це дуже відчувається! Коли забираємо сина із садка, він завжди у відмінному настрої. Наша сім’я дуже вдячна всьому колективу “Божа корівка” за всебічний розвиток нашого малюка і за душевну атмосферу в дитячому садку!!

Лілія
Перукар

Чудова організація занять, розважальних заходів та відпочинку. Висококваліфіковані, уважні вчителі та вихователі. Чудова професійна акторська підготовка до свят дітей і колективу студії. Вражає затишна атмосфера, чистота, прекрасне відношення до вихованців. Дитина йде в студію зі справжнім задоволенням. І це самий головний показник рівня якості студії «Божа корівка». Я дуже рада, що моя дитина відвідує Вашу студію і бажаю колективу назавжди зберігати це тепло і затишну атмосферу. Здоров’я всім та творчої наснаги!

Оксана
Економіст, бухгалтер

Залиште Ваш відгук:

Ваші відгуки

Ваше повне ім'я
Ваш адрес елетронної пошти
Наприклад: педагог або вчитель у школі
Ваше враження про нашу студію, побажання