Розвиваючі заняття для дітей

В нашій студії проводяться заняття з раннього розвитку дітей віком від 1 року до 4-х років. На цих заняттях діти знайомляться з фігурами і їх формами, казками і піснями, з музикою, квітами і творчістю, паралельно отримують знання про навколишній світ, соціалізуючись в колективі. Ці заняття органічно вписані в розклад функціонування міні-саду та саду повного дня нашої студії.

Наповнюваність груп 6 - 7 дітей

Заняття проводяться 2 рази на тиждень

Тривалість занять – 40-60 хвилин

Вашій дитині виповнився 1 рік

Ви вже сміливо можете відвідувати з ним заняття «Ранній розвиток малюків» в нашій студії. На цих заняттях Ваш малюк буде активно пізнавати світ, максимально використовуючи за допомогою наших педагогів свою природну цікавість і допитливість. З цією метою заняття з ним спрямовані на розвиток пам'яті, уваги, кмітливості, сенсорних здібностей, дрібної і великої моторики.

В результаті наших занять, з досягненням 2-річного віку Ваша дитина буде:

- добре розрізняти предмети за формою (кубик, цеглинка), впізнавати на фотографії знайомих, протягувати іншій дитині іграшку;

- переносити дії, розучені з одним предметом на інший, розуміти їх назви, імена дорослих, окремі доручення;

- вимовляти групу полегшених слів, легко наслідувати новим складам. відповідати на питання дорослих при розгляданні сюжетних картинок;

- за пропонованим зразком і на прохання дорослого знаходити предмети того ж кольору або форми.

Вашій дитині 2 роки

Цьому непосиді вже не тільки з Вами цікаво. Його все більше тягне на контакти з іншими дітками, хочеться гратись в компанії однолітків. Тому в нашій студії з такими малюками (і за участю їх батьків) на заняттях робиться наголос на емоційний розвиток дитини за допомогою, наприклад, казок, супроводжуваних демонстраційними діями м'яких і наручних іграшок. Малюкам пропонуються різні завдання з заданих сюжетів для пробудження у них своїх почуттів, бажань і емоцій, пристосування їх до зовнішніх правил.

Змістовно заняття з дітьми цієї вікової групи спрямовані на розвиток:

В результаті наших занять, до трирічного віку Ваша дитина буде:

- впевнено використовувати речення з 2-3 слів при спілкуванні з дорослими, мати початкові навички до творчості;

- осмислено використовувати іграшки, вживати прикметники і займенники, частково одягатись за невеличкою допомогою дорослих;

- діяти в іграх взаємопов'язано і послідовно, невимушено орієнтуватися в новому оточенні.

Вашій дитині 3 роки

Дитина психологічно готова відпустити маму в період занять з ним в нашій студії на тривалий час. Йому цікавіше грати з іншими дітками під керівництвом педагога. Завдання студії - не дати дитині в цей період розгубити природну допитливість, зробити так, щоб навчання приносило йому радість.

Заняття в студії для цієї вікової групи спрямовані на отримання нових знань, придбання нових навичок і забезпечують дітям:

1. Розвиток пам'яті, уваги, мислення і кмітливості.

2. Удосконалення сенсорних здібностей.

3. Розвиток математичних уявлень, навчання навичкам рахунку.

4. Подальший розвиток інтересу до малювання, ліплення, музики, співу.

5. Збагачення словникового запасу і розвиток мовної активності.

6. Сприятливі умови для соціального та емоційного розвитку.

7. Формування самостійності та доброзичливого ставлення до людей.

Дитина досягла 4 років!

Завдяки нашим розвиваючим заняттям, більшість таких діток мають прийнятну самостійність, що дозволяє їм без мами проводити цілий день. Вони вже вміють групувати предмети по класах: меблі, посуд, одяг, тварин, птахів та ін. Вони досить уважні і зібрані. Вірші, які відповідають їхньому віку, ці діти запам'ятовують після кількох повторень та цілком успішно декламують. Вони мають прийнятні знання про навколишній світ, вміють гратися з однолітками, дотримуючись правил гри і в більшості випадків уникаючи конфліктів.

Настає пора планомірно готувати таку дитину до школи ...