Художній гурток

Три головні ознаки, чому Вашій дитині потрібні уроки художнього гуртка:

Розраховано на дітей віком від 3 до 7 років

Заняття поводяться 3 рази на тиждень

Тривалість – до 45 хвилин за розкладом

Якщо Ви впевнились, що Вашій дитині потрібні заняття художнього гуртка під керівництвом професійного педагога, - наша студія Вам допоможе!

Програмою занять художнього гуртка передбачено:

1. Проведення яскравих занять за принципом «від простого до складного», які надають дітям позитивні емоції, радість самовираження та додають їм впевненості у своїх можливостях.

2. Розвиток у дітей у процесі занять органів відчуттів, емоцій, сенсорних здібностей, фантазії, окоміру, зорової та моторної координації.

3. Практична допомога дітям в оволодінні способами створення зображень, сумісне подолання складнощів у процесі набуття навичок та умінь.

4. Знайомство дітей з картинами відомих художників, специфічними техніками малювання («по-вологому», флоротипія, граттаж, набризк, тичок, сіллю, друк, колаж тощо).

5. Навчання малюванню за допомогою незвичних предметів та способів (повітряними кульками, зубними щітками, пальчиками, листям, газетою, ватними дисками, тощо), сумісний пошук нових способів передачі зображень.

До уваги батьків!

Всі матеріали для творчості (гуаш, акварель, воскові крейди, кольорові олівці, фломастери, кольоровий, акварельний папір тощо) надаються студією.

Малюки з 3-х до 4-х років створюють свій малюнок на аркуші формату А-4 за один урок. В середині уроку розминка – рухома гра. Діти з 4-х років малюють на папері формату А-3 два уроки, а більш складні роботи - три уроки.