Наші обдарування

     З нею завжди цікаво! Цікаво вчитися і дізнаватися щось нове, читати і писати, вирішувати завдання, грати в ігри, розгадувати ребуси і загадки, переказувати добрі історії, посміхатися та жартувати на її уроках. Тому що, все, що вона робить і придумує – від душі і з любов’ю!

     Фонтан нескінченних ідей, мудрості, розуміння, любові до дітей і своєї творчості. Кожен урок – її прекрасне творіння. Маючи блискучу освіту (в Україні і за кордоном), вона не втомлюється вчитися далі, щоб кожному малюку і дошкільнику було легше і цікавіше опановувати навичками читання, рахунку і письма, щоб зрозуміти кожного та допомогти, щоб поділитися з усіма своєю любов’ю до навчання.

     Чудові уроки з підготовці до школи, самі душевні бесіди про дружбу і доброту, найнеймовірніші завдання і експерименти з нашим улюбленим викладачем Оленою. З нашої улюбленої Снігуронькою, яка заплітає найкрасивіші косички всім дівчаткам! Вчитель-ентузіаст нового покоління викладачів, прекрасна людина і професіонал в нашій команді!

     Вона – чарівна фея “Божої корівки”! В один благословенний день вона прийшла до нас у студію і сонце засвітило яскравіше, квіти зацвіли прямо на аркушах А3 і А4, бджоли загуділи, машини завели мотори, собаки замахали хвостами, а риби – плавниками, переливаючись від її гуаші та акварелі!

     Захопити кожного – від малого до великого, хлопчиків і дівчаток – вміє наша Анжела! Вона вчить різним технікам, прищеплює любов до прекрасного і художній смак, занурює дітей у атмосферу творчості, знаходить підхід до кожної дитини (навіть якщо малюк раніше не малював), вислуховує,любляче і терпляче, наш улюблений, гаряче обожнюваний всіма дітьми учитель малювання!

     Приходьте до Анжелі малювати !!!

Таня приносить з собою сонце!

      Разом з нею в студію входить не тільки МУЗИКА🎶🎵 ♩, але й ласкаве, дуже тепле сонячне світло. Її красива і добра посмішка знаходить відгук у КОЖНОГО: і дитини, і дорослого!    

     Повна гармонія відчувається в її музиці, в її усмішці, в її погляді, на всіх її уроках. Таня – дуже талановитий, чуйний і уважний педагог. Свою безмежну любов до музики вона дбайливо передає кожній дитині. Саме тому, навіть коли музичне заняття закінчилося, діти ще довгий час знаходяться під його враженням і продовжують співати її пісні.

     Дітки з величезним задоволенням поспішають на музичні заняття до Тані. Тому що з нею музика і спів дивовижно поєднуються з іграми, веселощами, цікавими розспівуваннями, шумовим оркестром, грою на синтезаторі.

     Вчитель музики, який настільки полюбився діткам – велика удача для нашої студії!

    «А де АсАана?», – запитують малюки, навіть на хвилиночку втративши з поля зору свого дорогого вихователя в кімнатах “Божої корівки”. Неспроста ми називаємо нашу чудову Оксану МАМОЮ малюків ЗА ПОКЛИКАННЯМ. Адже вона на диво тонко відчуває, коли краще погодувати малюків, яке заняття провести першим, як найкраще заводити малюків до великої зали на ранок! Вона по-особливому відчуває кожну дитину.

    Маючи вже двох дорослих доньок, Оксана, безумовно, набула досвіду терпляче вислухати дітей, з любов’ю вирішувати будь-яке завдання з ними. Саме тому наша працьовита бджілка Оксана, навіть маючи тендітну зовнішність, чудово все встигає: годувати дітей, гуляти, грати з ними, укладати їх відпочивати, причісувати дівчаток, проводити розвиваючі заняття з групою, створювати дидактичні посібники. І при цьому своєю дивовижною усмішкою вона ще й встигає освітлювати всю нашу «Божу корівку».

    Тільки з Оксаною навіть найменші діточки шиють іграшки з фетру. Діти 6 – 7 років придумують з Оксаною нові іграшки, які вона потім вчить їх шити.

    Оксана – прекрасної душі людина, унікальний професіонал своєї справи, заслужена гордість нашого колективу!

     Як особистість – неймовірна, кипучий фонтан енергії та емоцій! Любов до своєї роботи невичерпна і безкорислива! Невтомне бажання допомогти кожному малюку, – в захоплюючій формі для нього, ненав’язливо вивести на наступну сходинку дорослішання. При цьому не злякати самостійності дитини, одночасно надаючи всебічну підтримку в придбанні корисних знань, умінь та навичок.

     Для Римми її робота – це унікальна і неповторна творчість, причому з кожною новою зустріччю з малюками. Кожне її заняття з дітьми, – як шедевр, гідний найкращих похвал. Велика вдача потрапити до неї на заняття з дітьми.

     Тому наша Римма так любима колегами по студії, її обожнюють наші малюки та шанують їх батьки!

     Мати такого нейро-педагога – інструктора раннього розвитку – велика честь для нашої студії.

    Любов до танців закладається з дитячого садка разом із музичними заняттями. Наш талановитий хореограф Даша дбайливо і майстерно вирощує цю любов у кожному дитячому серці. Всі її заняття з дітьми – це приємний сюрприз, продумана розвиваюча, завжди весела гра та тренування у певних навичках танцювальних рухів одночасно. При цьому невичерпний запал Даші зі щирою усмішкою додає енергії та теплоти кожному заняттю з дітьми.

    Для Даші важливим є досягнутий результат кожною дитиною в навчанні танцям. Вона інтуїтивно вловлює, як маленькими кроками навчити кожну конкретну дитину найскладнішому.

    Тому у Даші дуже багато танцювальних вистав, зроблених у вигляді цікавих ігор. У неї дітки не тільки із задоволенням грають, а й одночасно розвивають орієнтацію у просторі, увагу, здатність швидко перемикатися, а також велику моторику, влучність, інші корисні в житті навички.В результаті, на ранках у Даші виходять чудові дитячі хореографічні виступи, які кожного разу відрізняються новизною та незабутньою родзинкою. Колектив студії та батьки вже звикли до приємних передчувань новаторських хореографічних постановок Даші з діточками.    

    Обожнюємо нашого чудового хореографа!