Наші обдарування

   Катя  прийшла у « Божу корівку» в 2017 році і одразу завоювала палку любов дітей та велику повагу колективу студії. Вона обдарований педагог з музичною та спортивною освітою, який гармонійно поєднує у собі таланти чуйного вихователя, майстерного викладача музики та заслуженого спортивного тренера.   

  

  Катя – майстер  спорту України з карате. Всі її розвиваючі, музичні та спортивні заняття – це завжди приємний сюрприз для діточок, продумана, весела гра з метою досягнення вихованцями певного рівня комплексу взаємно доповнюючих знань, умінь та навичок одночасно.     

  Невичерпна енергійність Каті з їі щирою посмішкою, теплотою та індивідуальним підходом до кожного дитячого серця, призводить до того, що діти ще тривалий час знаходяться під враженням проведених нею занять. Саме тому дітки з таким величезним задоволенням поспішають до Каті на чергові заняття та тренування з карате.

   Катя – рідкісний ентузіаст нового покоління викладачів з дуже вдалою комплексною фаховою підготовкою. Вона – унікальна особистість у нашій команді!