Наші обдарування

     З нею завжди цікаво! Цікаво вчитися і дізнаватися щось нове, читати і писати, вирішувати завдання, грати в ігри, розгадувати ребуси і загадки, переказувати добрі історії, посміхатися та жартувати на її уроках. Тому що, все, що вона робить і придумує – від душі і з любов’ю!

     Фонтан нескінченних ідей, мудрості, розуміння, любові до дітей і своєї творчості. Кожен урок – її прекрасне творіння. Маючи блискучу освіту (в Україні і за кордоном), вона не втомлюється вчитися далі, щоб кожному малюку і дошкільнику було легше і цікавіше опановувати навичками читання, рахунку і письма, щоб зрозуміти кожного та допомогти, щоб поділитися з усіма своєю любов’ю до навчання.

     Чудові уроки з підготовці до школи, самі душевні бесіди про дружбу і доброту, найнеймовірніші завдання і експерименти з нашим улюбленим викладачем Оленою. З нашої улюбленої Снігуронькою, яка заплітає найкрасивіші косички всім дівчаткам! Вчитель-ентузіаст нового покоління викладачів, прекрасна людина і професіонал в нашій команді!

     Вона – чарівна фея “Божої корівки”! В один благословенний день вона прийшла до нас у студію і сонце засвітило яскравіше, квіти зацвіли прямо на аркушах А3 і А4, бджоли загуділи, машини завели мотори, собаки замахали хвостами, а риби – плавниками, переливаючись від її гуаші та акварелі!

     Захопити кожного – від малого до великого, хлопчиків і дівчаток – вміє наша Анжела! Вона вчить різним технікам, прищеплює любов до прекрасного і художній смак, занурює дітей у атмосферу творчості, знаходить підхід до кожної дитини (навіть якщо малюк раніше не малював), вислуховує,любляче і терпляче, наш улюблений, гаряче обожнюваний всіма дітьми учитель малювання!

     Приходьте до Анжелі малювати !!!

Таня приносить з собою сонце!

      Разом з нею в студію входить не тільки МУЗИКА🎶🎵 ♩, але й ласкаве, дуже тепле сонячне світло. Її красива і добра посмішка знаходить відгук у КОЖНОГО: і дитини, і дорослого!    

     Повна гармонія відчувається в її музиці, в її усмішці, в її погляді, на всіх її уроках. Таня – дуже талановитий, чуйний і уважний педагог. Свою безмежну любов до музики вона дбайливо передає кожній дитині. Саме тому, навіть коли музичне заняття закінчилося, діти ще довгий час знаходяться під його враженням і продовжують співати її пісні.

     Дітки з величезним задоволенням поспішають на музичні заняття до Тані. Тому що з нею музика і спів дивовижно поєднуються з іграми, веселощами, цікавими розспівуваннями, шумовим оркестром, грою на синтезаторі.

     Вчитель музики, який настільки полюбився діткам – велика удача для нашої студії!