Література

 

Видавництво «Центр учбової літератури»

2023 рік

   Ніхто з нас не може виховати ідеальну дитину. Але ми можемо отримувати більше задоволення від себе і своїх дітей, якщо навчимося розуміти себе і свої вчинки.

  В книзі подано аналіз типових конфліктних ситуацій, які виникають у кожній родині і рекомендації щодо встановлення  причин негативної поведінки дитини та їх подоланню. Книга буде цікава і корисна не тільки батькам, але й психологам, психотерапевтам та  консультантам із сімейних стосунків.

 

 

Видавництво «Свічадо” 2020 рік 

      Доктор Гері Чепмен стверджує, що існує п’ять мов кохання: слова заохочення; час; подарунки; допомога; дотику.

     Наприкінці книги надані рекомендації з того, як навчитися розуміти мову іншого, висловлювати йому свою любов. Тоді незабаром у процесі навчання Ви однозначно відчуєте, що і вас люблять.

 
 

 

Видавництво «Фоліо»2006 рік

 

    Елфі Коен займається дослідженнями в галузі освіти, виховання та поведінки людини. У книзі він розглянув принципові відмінності між любов’ю дітей за те, як вони поводяться, і любов’ю дітей тими дорослими, хто вони є.

   Перший вид любові «умовний»: діти її заслуговують, ведучи себе «належним» чином. Другий вид кохання «безумовний»: він не залежить від того, як діти поводяться, наскільки вони успішні, талановиті чи виховані.

 

Видавництво «Софія»2021 рік

 

   Ця книга – чудовий подарунок усім чоловікам і жінкам, які мають дітей. Глибоко обґрунтовані рекомендації Джона Грея справді допоможуть вам у вихованні дітей.

    Позитивне виховання зробить ваших дітей успішними, здатними справлятися з будь-якими життєвими труднощами, позбавить почуття провини та страху. А вас зробить щасливими батьками, дозволивши вирішувати всі проблеми, пов’язані з вихованням дітей у світі.

 

 

 

Видавництво Манн, Іванов та Фербер 2014 рік

 

   Сесіль Лупан понад 25 років займалася методикою та програмами раннього розвитку дітей.

    Адаптувавши їх у процесі занять зі своїми дочками, Лупан розробила унікальну методику, в основі якої найважливіша вимога – заняття мають приносити задоволення і дитині, і батькові!

 

Видавництво «КНТ»2020 рік

 

   Підручник присвячений проблемам психічного розвитку дітей раннього та дошкільного віку. У ньому викладено особливості розумового розвитку дошкільника та освоєння ним різних видів діяльності.

  Підручник розроблений для студентів педагогічних ВНЗ та корисний практичним психологам, вихователям дитячих садків, а також тим, хто цікавиться психологією дошкільника, становлення його особистості.

 

Видавництво «Сварог»2021 рік

   Кожна мама бажає бачити свою дитину тямущою і творчою, відкритою та впевненою у собі. Але, не кожна мама знає, як сприяти дбайливому розвитку інтелекту свого малюка.

   Ця книга Масару Ібуки розповідає про важливість та методологію раннього розвитку дітей, оскільки перші три роки життя – неповторний період у формуванні інтелектуальних здібностей дитини, коли кожен день може стати важливим етапом бурхливого та всебічного зростання.

 

Видавництво «Генезис»2010 рік

   Ж. Ледлофф провела 2,5 року у племенах американських індіанців, де у відносинах між дорослими та дітьми панує повна гармонія, якої так не вистачає в цивілізованому суспільстві.

     Ж. Ледлофф дійшла висновку, що якщо ми будемо поводитися з дітьми так, як це робили наші предки протягом тисячоліть, наші малюки будуть спокійними, розвинутими та щасливими.

 

 

Видавництво «Самокат»2017 рік

 

    Сім’я Нікітіних за півстоліття заслужила звань «педагогів-новаторів», «авторів системи нетрадиційного виховання».

      Книга Л. А. Нікітіної – це наполеглива спроба прорватися до живих людей і показати, що всі ми цікаві один одному тільки «виробляючи себе в людину» (Достоєвський). Саме з цих позицій ми можемо бути близькими та потрібними нашим дітям.

 

 

Видавництво «Ресурс»2015 рік

 

    Психотерапевт Гордон Ньюфелд і педіатр Габор Мате пишуть про такий недостатньо вивчений феномен дитячо-батьківських відносин, як заміщення прихильності до батьків прихильністю до ровесників.

   Автори вважають цю тенденцію однією з найбільш руйнівних і неправильно зрозумілих у суспільстві. Вони показують, як і чому діти поступово втрачають з дорослими контакти, і як втрата цього контакту негативно впливає на їх психоемоційний розвиток.

 
 

 

Видавництво «Наш формат»2016 рік

 

 

    Чим зайняти дитину під час спільних поїздок? Як скоротити хвилини очікування? Як досягти посмішки на обличчі дитини під час хвороби? Як зробити бажаним купання та відхід до сну?

     Чим зайняти дитину, коли зайняті ви?Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете у книзі. Читайте та вибирайте заняття, які можуть стати вам у нагоді в тих чи інших ситуаціях.