Дитячі дні народження

Діточки дуже люблять спільні свята. Для них це дуже важливі події. А можливість відзначити його в нашій студії звільняє батьків від багатьох проблем збору друзів малюка вдома.

Якщо Ви вважаєте, що день народження Вашого малюка це:

ми допоможемо Вам яскраво відзначити це свято в нашій студії!

Організовуємо для дітей без обмежень віку

Проводимо за попередньою домовленістю

Час проведення: за узгодженням сторін

    Співробітники нашої студії ще до приходу іменинника прикрасять вхід та приміщення повітряними кульками, стрічками-спіральками, фігурками з фольги тощо. З приходом малюків в студію ми організуємо цікаве привітання іменинника, частування ним своїх друзів в діапазоні від святково накритого столу до роздачі «солодких кульочків», соків в маленьких пакетиках, кексів і бісквітів в індивідуальних упаковках. Ми подбаємо, щоб на дитячому іменинному столі були фрукти або фруктові десерти.

    Оскільки малюки не люблять довгих застіль, частування і страви будуть такими, щоб їх можна було з’їсти «за один присід», а потім, після захоплюючого дійства, цікавої гри, при бажанні, підійти до столу знову.

    До пригощань малюків додаються маленькі недорогі подаруночки від самого іменинника. Адже маленькі дітки ще не зовсім розуміють, чому свято тільки у одного, коли уваги до себе хочуть усі.

СВЯТКОВУ ПРОГРАМУ дитячого дня народження наша студія пропонує провести в наступних варіантах:

1. Із залученням тільки наших співробітників, які візьмуть основну ініціативу підготовки та проведення свята у свої руки. Вони невеликою театралізованою виставою щиро налаштують малюків на свято, проведуть популярні дитячі ігри, конкурси, танці, причому з таким ступенем їх насиченості, щоб малюки не втомилися.

2. З додатковим запрошенням на основну частину дитячого дня народження досвідчених клоунів, рольових ляльок з готовими програмами і навіть з призами, які забезпечать дітям шквал емоцій. З ними ми попередньо узгодимо вік малюків, тривалість заходу, інтенсивність ігор.

3. Зі здачею приміщення студії в оренду батькам для проведення дня народження їхньої дитини разом з друзями і родичами в обумовлений проміжок часу. Все забезпечення такого свята батьки можуть взяти повністю на себе або скористатися допомогою та порадами наших співробітників.