Творчі майстер-класи

Навіщо Вашій дитині творчі майстер-класи?

Якщо Ви переконалися, що Вашій дитині потрібні творчі майстер-класи - запрошуємо до нас у студію!

Дітям молодших вікових груп (до 4-х років) на майстер-класах можуть допомагати їхні батьки. У цих малюків вироби простіші, за 40 хвилин майстри з ними встигають щось зробити, погратися і навіть розповісти казку. У групах дітей 5-7 років майстер планує за 50-60 хвилин створити з ними цікаві вироби (сувеніри) для домашнього вжитку або в якості подарунка.

Майстер-класи з дітьми проводяться у такій послідовності:

Розраховані на дітей віком від 3 до 7 років

Час проведення: 17.00 - 19.00

Проводяться за попередньою домовленістю

Розпис пряників для дітей віком 3-4 років

Це тематичний майстер-клас із застосуванням новорічних фігурок, пряників - «валентинок», формочок до 8 Березня, Великодня і т.п. Майстер заздалегідь приносить заготовки з пряників різної форми, солодку кольорову глазур, яскраві посипки, упаковку для готового пряника, тарілочки і скатертину.

Готові солодощі можна забрати додому, але частіше діти з'їдають свій пряник відразу після заняття.

Миловаріння для дітей віком 4-7 років

Виготовленим дитиною милом можна користуватися, тому діти з гордістю несуть його додому. Майстер гріє основу для виготовлення мила на плиті, а формочки для мила, ароматизатори та барвники діти вибирають і додають самостійно.

Потім діти пакують готовий виріб, вже як подарунок для друзів та рідних.

Фігурки з тонких куль-ковбасок (твістинг) для дітей віком 4-7 років

З тонких куль-ковбасок під керівництвом майстра діти вчаться створювати різні фігурки, повторюючи за ним свої дії. По можливості, діти надувають насосом кулі до потрібного розміру, скручують в потрібних місцях, потім додають форму готовій іграшці. В кінці можна влаштувати фотосесію з цими іграшками.

Гончарна справа для дітей віком 4-7 років

Діти дуже люблять цей майстер-клас, їх заворожує рух гончарного круга і швидка поява симетричної форми зі шматка глини. Ліплять діти з великим задоволенням, намагаються придумати незвичайну форму чашки або вази. Майстер приносить всі необхідні прилади, інструменти та витратні матеріали. Кожна дитина отримує зручний для роботи фартух. Готовий виріб діти забирають додому.

Декорування предметів у якості сувенірів - подарунків дітьми віком 5-7 років

Сувеніри - подарунки готуються до Нового Року, до 8 Березня, до Великодня і т.п. Попередньо діти вибирають предмети, які сподобалися їм для декорування. На них буде зроблено розпис фарбами, наклеєні пір'я, стрічки, намистини, стрази. Залежно від віку дитячої групи, майстер вибирає потрібний варіант складності, коли протягом 1 години можна встигнути зробити оригінальний предмет для домашньої обстановки або сувенір - подарунок.

До уваги батьків!

Вище наведено опис лише декількох з півсотні майстер-класів для дітей віком до 7 років, що найбільш популярні серед них. Ці майстер-класи - дуже ефективне доповнення до планових розвивають занять з дітьми. Ми відкриті для будь-яких конструктивних пропозицій щодо творчих майстер-класів в інтересах всебічного розвитку Ваших малюків.